Nacházíte se:

Naše zájmy

Obecně se ví, že každá práce jde lépe od ruky, když je člověk spokojený a má možnost pracovat v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Práce totiž nemusí být jen tvrdá dřina.

Lépe se pracuje tehdy, když má tým společné zájmy. Naším společným zájmem je sportovní bezmotorové létání. Tomu věnujeme vedle pracovních povinností veškerý volný čas a dalo by se říci, že právě bezmotorové létání nás vlastně určitým způsobem motivuje k lepším pracovním výsledkům.

Létáme na letišti v Mnichově Hradišti nedaleko od Turnova, a to v rámci turnovského aeroklubu. Turnovský aeroklub jsme měli možnost založit v návaznosti na historii létání v Turnově, tehdejší aeroklub totiž zanikl krátce po válce. V rámci letecké školy turnovského aeroklubu probíhají např. pokračovací výcviky plachtařských nadšenců pod dohledem zkušených instruktorů, mezi které patří i majitel naší firmy, pan Pavel Dostál.

Věnujeme se také motorovému létání, kde provádíme vyhlídkové lety nad Českým rájem. Jde ale o okrajovou záležitost formou koníčka, nejedná se o komerční létání. Náš aeroklub má 22 členů a létáme s dvoumístným větroněm a „jednomotorovým érem”.